Z ocenění se radují: (zleva) Ralf Klemme, vedoucí oddělení lidských zdrojů, Christian Wendler, předseda představenstva a Verena Liane Ottermann, manažerka lidských zdrojů.

Nejlepší zaměstnavatel: dvojí ocenění pro společnost Lenze

Lenze je držitelem ocenění „Top Employer Deutschland" a „Top Employer Ingenieure".

Hned dvakrát se mohla společnost Lenze těšit při udělování certifikace "Top Employers 2016": Firma sídlící v Aerzenu nedaleko města Hameln obdržela 18. února v Düsseldorfu ocenění "Top Employer Deutschland" a "Top Employer Ingenieure". Tím specialista na Motion Centric Automation opakovaně obstál v testech nezávislého institutu Top Employers Institut a prokázal mimořádnou orientaci na zaměstnance. "Jsme velmi hrdi na to, že nám bylo opět potvrzeno, že nabízíme nejlepší pracovní podmínky a možnosti dalšího vzdělávání, a to jak pro inženýry, tak i pro zaměstnance v jiných oblastech," zdůrazňuje Christian Wendler, předseda představenstva Lenze SE. "Naši zaměstnanci jsou pro nás tím nejdůležitějším a představují důležitý faktor pro úspěšnost naší firmy. Velmi dobře si uvědomujeme, že jim musíme také něco nabídnout. Konkurenceschopné ohodnocení, možnosti dalšího vzdělávání a podpůrné programy nebo možnost pracovat také v zahraničí jsou jen některé příklady, které dělají z Lenze atraktivního zaměstnavatele. Stále důležitějšími jsou také slučitelnost rodiny s povoláním a vyvážený poměr work-life. Oboje patří k důležitým aspektům naší firemní kultury orientované na rodinu."

"Stále pracujeme na tom, abychom se rok od roku zlepšovali. Tato certifikace je kromě uznání i motivací, abychom v roce 2017 dosáhli ještě lepšího výsledku!" říká Ralf Klemme, vedoucí oddělení lidských zdrojů. "Lenze má potvrzení, že je jedním z nejatraktivnějších zaměstnavatelů Německa. Tuto značku budeme nadále rozvíjet. V následující certifikační fázi je naším cílem získat ocenění také pro naše společnosti v ostatních evropských státech."

Zejména v oblastech jako je personální plánování, školení & rozvoj a plánování kariéry bodovala společnost Lenze svými nabídkami - ale také všechny ostatní oblasti byly přesvědčivé, neboť pouze ten, kdo projde certifikačním procesem v celém rozsahu, se smí nakonec nazývat top zaměstnavatelem.

Aby měli všichni účastníci stejnou šanci na získání certifikace, jsou všichni testováni podle jednotných měřítek. Následně zkontroluje nezávislá a centrální instance všechny odpovědi a doklady. Tak je zajištěno, že budou certifikovány pouze ty firmy, u kterých hraje orientace na zaměstnance skutečně důležitou roli.

Počet znaků

cca 2 400 (s mezerami)

Further information